KOSZTY DOSTAWY

 

1) Dostawa Zamówienia odbywa się w terminie wskazanym przez Klienta, uwzględniającym maksymalny czas wysyłki 3 dni robocze od dnia złożenia zamówienia. 

2) Wysyłka Zamówień realizowana będzie od poniedziałku do czwartku piątku, dostawa realizowana będzie od wtorku do soboty. Dostawa w soboty możliwa jest dla Warszawy. 

3) Dostawa Zamówień będzie realizowana przez wskazaną firmę kurierską lub kierowcę SPORTFOOD na adres wskazany przez Klienta podczas składania zamówienia. 

4) W razie nieodebrania przez Klienta Zamówienia we wskazanym przez Klienta dniu dostawy spowodowane jakimikolwiek okolicznościami niezgłoszonymi przed godziną 8:00 dnia poprzedzającego wysyłkę, Zamówienie uważa się za skutecznie doręczone. W takim przypadku Klient nie jest uprawniony do zgłaszania jakichkolwiek roszczeń z tytułu nieotrzymania Zamówienia z powodu krótkiego terminu przydatności do spożycia produktów. Zgłoszenie nieobecności klient może zgłosić telefonicznie pod numerem (+48) 723 834 525 lub mailowo kontakt@sportfood.pl.

5) Po odebraniu paczki przez Klienta i stwierdzeniu niezgodności prosimy o wysłanie informacji na adres kontakt@sportfood.pl. Opis niezgodności oraz załączone zdjęcia będą stanowiły podstawy do rozpoczęcia procesu reklamacji.

6) W sytuacji wystąpienia czynników niezależnych i nie wynikających z winy SPORTFOOD (np. warunki atmosferyczne, decyzje służb państwowych, itp.), powodujących utrudnienie lub uniemożliwienie dostawy, SPORTFOOD nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie Usługi, a Klientowi nie przysługuje możliwość reklamacji, rekompensaty ani odszkodowania.

7) W przypadku kradzieży paczki, która została dostarczona do Klienta SPORTFOOD nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie Usługi. Klientowi nie przysługuje możliwość reklamacji, rekompensaty lub odszkodowania. 

8) W przypadku, gdy paczka nie zostanie dostarczona do klienta w ustalonym terminie z winy firmy kurierskiej, SPORTFOOD nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie Usługi, a Klientowi nie przysługuje możliwość reklamacji, rekompensaty ani odszkodowania.

9) Koszty dostawy są zależne od dostawcy: Kurier Sportfood - 30 PLN, DHL - 30 PLN, Kurier Inpost - 21 PLN, Odbiór Osobisty - 0 PLN, Dostawa w Sobotę - 21 PLN (dostępne tylko w Warszawie). Kurier Inpost dostarcza paczki pod wskazany adres, nie do paczkomatu.

10) Dostawa Zamówienia odbywa się w terminie wskazanym przez Klienta w przedziale godzin 6.00-20.00. Dostawa w Sobotę jest możliwa tylko dla miasta Warszawa (weryfikacja odbywa się na podstawie kodu pocztowego). Dostawy dla Warszawy odbywają się w godzinach 8:00-21:00 dzień przed wybraną datą dostawy.

11) W szczególnych przypadkach, sklep może zrealizować zamówienie inną firmą kurierską niż tą, którą wybrał Klient.