PpcProtect
"Ładowanie..."

DIETA SOKOWA 3 DNIOWA

2x 3 DNIOWA DIETA SOKOWA

Czujesz zmęczenie, cierpisz na problemy trawienne, a może po prostu chcesz pozbyć się kilku kilogramów? Trzydniowa dieta sokowa to świetne rozwiązanie, które szybko przywróci Ci energię i przyniesie Twojemu zdrowiu same korzyści. Obawiasz się, że nie dasz rady wytrzymać 3 dni na samych sokach? Wypróbuj dietę dla dwojga. W duecie z kimś bliskim na pewno Ci się uda, dlatego kuracja sokowa 2x3 dni jest właśnie dla Was!

W skład kuracji na każdy dzień wchodzi 5 pysznych soków oraz naturalna woda kokosowa o łącznej kaloryczności około 1400 kalorii. Zrzucanie kilogramów dzięki takiej kuracji to sama przyjemność. Potężna dawka witamin pobudzi organizm do oczyszczania i sprawi, że poczujecie się pełni energii. Jelita zaczną wydajniej pracować, a wysoka zawartość błonnika pomoże usunąć z nich nagromadzone złogi.

Pamiętaj, by soki SPORTFOOD zawsze przechowywać w lodówce, a po otwarciu spożyć je maksymalnie w ciągu doby. W trosce o najlepszą jakość naszych soków nie dodajemy do nich żadnych konserwantów, barwników, sztucznych ulepszaczy smaku ani utrwalaczy. Soki nie są pasteryzowane i nie zawierają dodatkowego cukru – dlatego są tak lekkie i zdrowe.

Wszystkie nasze soki wytwarzane są w technologii COLD PRESS, dzięki czemu nie tracą drogocennych witamin i minerałów zawartych w warzywach, owocach i ziołach, z których są wykonane. To pyszny i naturalny sposób do świetnego samopoczucia i dobrej kondycji.

 

Skład zestawu: 30 soków o pojemności 500 ml, 6 wód kokosowych 100%

Producent: Sportfood

418,00 zł