SPORTFOOD

Od 2015 roku jesteśmy producentem i dystrybutorem zdrowej żywności i soków cold press. SPORTFOOD jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek ze zbilansowanym jedzeniem, a nasze produkty zostały wyróżnione w 2019 roku Złotą Perłą Rynku FMCG.

Wiemy, że odpowiednio dobrana dieta to klucz do świetnego samopoczucia i zdrowego ciała, ale też zdajemy sobie sprawę, że przy współczesnym trybie życia samodzielne przygotowywanie zdrowego i zbilansowanego jedzenia może być uciążliwe. Dlatego SPORTFOOD to alternatywa dla domowej rutyny, dzięki nam, nie musisz myśleć o zakupach, gotowaniu i liczeniu kalorii. My robimy to za Ciebie i wkładamy w to całe serce i pasję jaką jest pokazywanie innym, że dobra dieta może czynić cuda!

Nasze produkty można znaleźć w około 100 warszawskich klubach fitness i crossfitach oraz w ponad 200 sklepach, a od dziś cały nasz asortyment: soki cold press, dania gotowe, zupy, zdrowe słodkości, napoje Kombucza i wiele innych, możesz zamówić prosto pod swoje drzwi. Zamów jednorazowo lub skorzystaj z porad naszego dietetyka przez wybrany okres czasu i obserwuj jak zmienia się Twoje ciało.

My gotujemy, Ty Działasz!