SPORTFOOD to nie tylko diety sokowe 

Od 2015 roku jesteśmy producentem i dystrybutorem zdrowej żywności i soków cold press. SPORTFOOD jest najbardziej rozpoznawalną marką w Polsce z fit daniami gotowymi, które zostały wyróżnione w 2019 roku Złotą Perłą Rynku FMCG zajmując I-sze miejsce w tym konkursie. Nasze soki SPORTFOOD są absolutnymi leaderem swojej kategorii. Soki SPORTFOOD tworzyły trend w Polsce na diety sokowe, których autorzy podpatrzyli je w słonecznej Kalifornii!

Wiemy, że odpowiednio dobrana dieta to klucz do świetnego samopoczucia i zdrowego ciała, ale też zdajemy sobie sprawę, że przy współczesnym trybie życia samodzielne przygotowywanie zdrowego i zbilansowanego jedzenia może być uciążliwe. Dlatego SPORTFOOD to alternatywa dla domowej rutyny, dzięki nam, nie musisz myśleć o zakupach, gotowaniu i liczeniu kalorii. My robimy to za Ciebie i wkładamy w to całe serce i pasję jaką jest pokazywanie innym, że dobra dieta może czynić cuda!

W 2020 roku powstała nowa linia produktowa - catering dietetyczny MójCatering Już w kilka miesięcy udało nam się pozyskać kilkuset klientów. Nasz sekret jest oczywisty - smak i jakość produktów to elementy, z które najbardziej nas cenią. Nasz catering można zamówić online z dostawą na terenie całej Polski.

Nasze produkty można znaleźć w około 100 warszawskich klubach fitness i crossfitach oraz w ponad 200 sklepach, a od dziś cały nasz asortyment: soki cold press, dania gotowe, zupy, zdrowe słodkości, napoje Kombucza i wiele innych, możesz zamówić prosto pod swoje drzwi. Zamów jednorazowo lub skorzystaj z porad naszego dietetyka przez wybrany okres czasu i obserwuj jak zmienia się Twoje ciało.

W firmie SPORTFOOD połączyliśmy pasję do sportu z wysoką jakością produktów. Kierujemy się zasadą – to co trafia do Twojego żołądka, decyduje o jakości Twojego życia. Bo zdrowe odżywianie to nie tylko piękne ciało – to również samopoczuciezdrowie i balans.

Marka SPORTFOOD może pochwalić się najwyższą jakością produkowanych wyrobów, dzięki zastosowaniunajnowocześniejszych urządzeń i technologii. Nowoczesny zakład produkcyjny spełniający najwyższe normy bezpieczeństwa produkcji oraz pracowników. Codziennie dbamy aby dania i soki, które do Was dostarczamy były świeżepełne witamin i składników mineralnych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Nasz trud doceniły znane organizacje, które przyznały nam wyróżnienia:

- Perły Rynku w kategorii Soki Cold Press oraz Gotowe Dania

- Good Drinks w kategorii Wygodne Życie 2020

- Nagroda Konsumenta 2021

Wypracowana przez lata organizacja dostaw i kontrola jakości przygotowywanych przez nas dań i soków to gwarancja, że każdego dnia otrzymasz produkty najwyższej jakości!

sportfood

Zaufali nam

Można to uznać za spełnienie naszych marzeń! Ale nie osiadamy na laurach i walczymy o więcej. Nawiązaliśmy współpracę z największymi w Polsce klubami fitness, siłowniami i klubami crossfit. Nasze produkty znajdziecie również sklepach spożywczych typu CarrefourBiedronkaLidl w miastach w całej Polsce. 

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się diety sokowe zamawiane za pośrednictwem strony internetowej. Z pewnością możemy stwierdzić, że jesteśmy krajowym liderem w tej dziedzinie! Nasze diety sokowe zostały skomponowane przez wykwalifikowanych dietetyków dlatego gwarantujemy, że są wartościowe i dostarczają organizmowi cały zestaw witamin i minerałów.

Catering dietetyczny to nasz najnowszy projekt, w który wkładamy mnóstwo pasji i zaangażowania. Stworzyliśmy pakiety o różnej kaloryczności już w 13-tu wariantach.

SPORTFOOD to propozycja zdrowego odżywiania dla osób zarówno aktywnych fizycznie, sportowców ale również osób, niezwiązanych ze sportem, które zwyczajnie dbają o to, aby ich codzienny jadłospis był zdrowy i zbilansowany. Już nie musisz liczyć kalorii i makroskładników - zrobimy to za Ciebie.

My gotujemy, Ty Działasz!DIETY SOKOWE SPORTFOOD