PpcProtect
"Ładowanie..."

DIETA SOKOWA 3 DNIOWA

7 DNIOWY DETOKS SOKOWY

Dieta sokowa na siedem dni to rozwiązanie przeznaczone dla osób, które świadomie dbają o swoje zdrowie i dobrze wiedzą, jak wiele daje oczyszczanie organizmu. W skład kuracji detoksykującej wchodzi 35 wyśmienitych soków, uzyskanych z najświeższych warzyw, owoców i ziół, oraz 14 butelek pysznej wody kokosowej. Każdego dnia 5 soków oraz woda kokosowa dostarczą Ci około 1400 kalorii.

7 dniowy detoks umożliwia utratę nawet pięciu kilogramów. Wszystko dzięki oczyszczającej mocy naturalnych soków tłoczonych na zimno. Korzystając z technologii COLD PRESS uzyskaliśmy produkty będące prawdziwą witaminową bombą, o pięknej barwie, intensywnym aromacie i głębokim smaku – bez sztucznych barwników, dodatków smakowych i cukru.

Pamiętaj, by soki SPORTFOOD zawsze przechowywać w lodówce, a po otwarciu spożyć je maksymalnie w ciągu doby. Soki nie są pasteryzowane i nie zawierają dodatkowego cukru – dlatego są tak lekkie i zdrowe.

Oczyszczające działanie 7 dniowego detoksu dostrzeżesz natychmiast. Spożywając po pięć soków każdego dnia, w kolejności wskazanej w instrukcji, skutecznie pozbędziesz się toksyn, poprawisz przemianę materii, wyszczuplisz sylwetkę, a także usprawnisz funkcjonowanie organów wewnętrznych. Rezultatem diety jest utrata kilogramów, poprawa zdrowia i świetne samopoczucie.

 

Skład zestawu: 35 soków o pojemności 500 ml, 14 wód kokosowych 100%

Producent: Sportfood

594,00 zł