Soki Cold Press

Dlaczego nasze soki są tak wyjątkowe?

Przede wszystkim ze względu na starannie dobrane składniki. Nie bez znaczenia jest również metoda ich przygotowywania. Nasze soki nie tylko robione są ze świeżych, pełnowartościowych produktów, ale też wyciskane metodą cold press, czyli metodą tłoczenia na zimno.

Taki sposób pozyskiwania soków pozwala zachować wszystko co w nich najlepsze!

Blendowanie oraz korzystanie z sokowirówki niestety pozbawia warzywa i owoce ważnych składników odżywczych. Wyższa temperatura prowadzi do utraty witamin i minerałów, a sok zostaje pozbawiony wartościowego błonnika, który wspomaga pracę jelit i pozwala uzyskać uczucie sytości.

Kochamy to co zdrowe i naturalne

Dlatego w SportFood zadbaliśmy o każdy detal. Nasze soki przygotowywane są w innowacyjny sposób z wykorzystaniem najnowszej technologii, a później przelewane do starannie wybranych butelek. Dzięki temu możesz mieć pewność, że oferowane przez nas produkty są wolne od szkodliwych substancji, które mogą nie tylko obniżyć skuteczność kuracji, ale nawet negatywnie wpłynąć na Twoje zdrowie.

O najwyższej jakości oferowanych przez nas soków świadczą przede wszystkim opinie naszych klientów, wśród których znalazły się prawdziwe autorytety ze świata sportu oraz dietetyki. Odwiedź naszą stronę internetową i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Więcej o diecie sokowej przeczytasz na naszych innych wpisach:

- Co to jest detoks sokowy? Co można jeść? Top 10 pytań do dietetyka,

Ile można schudnąć na diecie sokowej?

Jak oczyścić organizm z toksyn?

Jak często można korzystać z detoksu sokowego?

Dodaj komentarz

Wszystkie pola wymagane

Imię:
E-mail: (będzie ukryty)
Treść:

Kategorie

Popularne