Dlaczego warto spróbować diety odchudzającej na bazie soków?

Dieta i odchudzanie to dla wielu osób trudny temat. Ilość porażek, jakie poniosły, próbując mnóstwa polecanych diet sprawia, że ciężko im uwierzyć, iż istnieje jakaś dieta, której stosowanie zakończy się powodzeniem. Ale warto dać sobie jeszcze jedną szansę i wypróbować diety sokowej. Jak ona działa?

Dieta sokowa – odchudzanie i oczyszczanie

Dieta sokami, nazywana też detoksem sokowym, ma służyć przede wszystkim naszemu zdrowiu. Jej głównym celem jest przywrócenie równowagi w naszym organizmie, usunięcie zalegających w nim toksyn i dostarczenie niezbędnych witamin. Wszystko to ma bezpośredni wpływ na nasz metabolizm, a co za tym idzie, chudnięcie. Właśnie dlatego przeprowadzając detoks sokowy, możemy mieć pewność, że zgubimy kilka zbędnych kilogramów, i to w krótkim czasie.

Soki Sportfood i nasze diety

Detoks sokowy należy przeprowadzić za pomocą specjalnych soków oczyszczających. W naszej ofercie można znaleźć pakiety na jeden lub więcej dni, w których znajduje się niezbędna liczba soków owocowych i warzywnych, które pokrywają dzienne zapotrzebowanie na kalorie (około 1400 kcal). Pijąc nasze soki przez kilka dni, szybko zauważymy różnicę w samopoczuciu, jak i na wadze. Oczyszczenie, jakie następuje w tym czasie, sprawi, że polepszy się nasza koncentracja, jakość snu, zyskamy więcej energii i sił. Widocznie też wysmukli się nasza sylwetka.

W czym tkwi sekret skuteczności diety sokowej?

Nasze soki są przygotowywane metodą ColdPress, czyli tłoczone na zimno. Dzięki temu starannie wybrane owoce i warzywa nie tracą swoich cennych właściwości w procesie wyciskania. Stanowią więc nieocenione źródło składników odżywczych i błonnika, których nie znajdziemy w takich ilościach w żadnych dietetycznych posiłkach. Poza tym nasze soki oczyszczające są wyjątkowo pyszne, delikatne, a jednocześnie sycące i pożywne.

Jak kupić dietę oczyszczającą?

Nasze kuracje oczyszczające sokami można kupić w zakładce diety sokowe. Oferujemy naszym Klientom zarówno gotowe pakiety na detoks, jak i możliwość samodzielnego wybrania smaków i ilości soków. Pakiety są zawsze przygotowane na określoną ilość dni. Mogą to być kuracje 1-dniowe, 3-dniowe, 4-dniowe bądź 8-dniowe.

Na każdy dzień przygotowana jest określona liczba soków oraz instrukcja co do prawidłowego przebiegu diety. Soki, jak i częstotliwość ich spożywania są tak przygotowane i dobrane, by nie czuć głodu w ciągu dnia. Dzięki temu o wiele łatwiej nam wytrwać na diecie bez podjadania, a co za tym idzie, szybko zobaczyć zadowalające efekty.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola wymagane

Imię:
E-mail: (będzie ukryty)
Treść:

Kategorie

Popularne