DETOKSY SOKOWE TO NAJLEPSZY SPOSÓB NA BUDOWANIE ODPORNOŚCI
Sprawdź jakie promocje dla Ciebie przygotowaliśmy
SPORTFOOD w gronie Gazel Biznesu 2019

SPORTFOOD w gronie Gazel Biznesu 2019

Z przyjemnością informujemy, że firma SPORTFOOD znalazła się w gronie Gazel Biznesu 2019.

Ranking najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw redakcja dziennika gospodarczego Puls Biznesu opublikowała już po raz dwudziesty. Tym samym znaleźliśmy się w elitarnym klubie firm z tym wyróżnieniem. Znalezienie się w gronie Gazel Biznesu odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność naszej firmy.

„Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik "Puls Biznesu", nieprzerwanie od 2000 roku. Podobne zestawienia sporządzają jego odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów. Aby otrzymać tytuł firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk. Szczegółowe kryteria tegorocznej edycji rankingu można znaleźć na stronie Pulsu Biznesu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym partnerom, którzy przyczynili się do naszego sukcesu.

Zespół SPORTFOOD

1komentarzy

  • Avatar
    Witek

    Gratulacje dla Was! Pyszne jedzenie i soki!

    sty 17, 2020

Dodaj komentarz

Wszystkie pola wymagane

Imię:
E-mail: (będzie ukryty)
Treść:

Kategorie

Popularne