PpcProtect
"Ładowanie..."

Perła Rynku FMCG 2019 – MAMY MEDALE!

Perła Rynku FMCG 2019 – MAMY MEDALE!

Badanie „Perły Rynku” to ogólnopolski, niezależny plebiscyt branżowy, w którym detaliści wskazują najbardziej udane nowości spożywcze, kosmetyczne i chemii gospodarczej. Przedmiotem 13. edycji ogólnopolskiego badania „Perły Rynku FMCG 2019” było wyłonienie najlepszych nowości wprowadzonych do dystrybucji między 01.03.2018 r. a 01.03.2019 r.

Marka SPORTFOOD zdobyła ZŁOTY MEDAL za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii: DANIA GOTOWE
Marka SPORTFOOD Soki zdobyła SREBRNY MEDAL za zajęcie drugiego miejsca w kategorii: SOKI,WODY i NAPOJE

Celem badania „Perły Rynku” jest nagrodzenie najlepszych nowości produktowych w najważniejszych kategoriach. Przez 9 kolejnych edycji laureaci badania wyłaniani byli na podstawie głosów oddanych przez właścicieli i pracowników sklepów spożywczych i drogeryjnych, a od 2016 r. najlepsze nowości wskazywane będą przez jury, składające się z przedstawicieli najbardziej liczących się na rynku spożywczych sieci handlowych. 

Badanie „Perły Rynku” jest największym i jednym z najstarszych projektów wyłaniających najlepsze produkty głosami handlu. Pierwsza edycja Pereł Rynku odbyła się w 2006 roku. Co roku bierze w nim udział łącznie ponad 400 produktów. Na finałowym podium stają produkty, które są najlepiej rokującymi nowościami, zasługującymi na miano Złotej, Srebrnej lub Brązowej Perły Rynku. 

DZIĘKUJEMY!
SPORTFOOD

 
Udostępnij: