PpcProtect
"Ładowanie..."

DIETA SOKOWA 3 DNIOWA

DIETA SOKOWA OPEN

Dieta open od SPORTFOOD to rewelacyjne rozwiązanie dla tych, którzy dobrze wiedzą, co lubią. W skład tej wyjątkowej kuracji wchodzą dokładnie te soki, które sobie wybierzesz. Uwielbiasz owoce egzotyczne? Jesteś miłośnikiem jeżyn i truskawek zamkniętych w pysznym czerwonym soku z wodą kokosową? A może preferujesz wytrawny smak soku z zielonych warzyw i owoców? Wybierając dietę open możesz zakupić nawet większe ilości tych soków, które Ci odpowiadają.

Imieniny, urodziny, impreza firmowa? Wszędzie tam gdzie potrzeba czegoś pożywnego i smacznego do picia, sprawdzą się soki SPORTFOOD. Każdy z nich to prawdziwa eksplozja minerałów i witamin, dzięki którym zyskasz energię i świetne samopoczucie.

Już dziś skomponuj swoją własną dietę open i poczuj, jak smakują 100-procentowo naturalne soki ze świeżych warzyw, owoców i ziół, bez dodatku cukru, sztucznych barwników i utrwalaczy.

Nasze soki powstają przy użyciu technologii COLD PRESS. Nie są pasteryzowane i nie zawierają żadnych utrwalaczy, dlatego przechowuj je w lodówce, a przed spożyciem zapoznaj się z instrukcją.

Specjalnie dla Ciebie przy zamówieniu na eventy czy imprezy zorganizowane oferujemy możliwość zamówienia jednorazowych kieliszków, a także obsługę hostess i hostów.

 

Skład zestawu: minimum 3 soki cold press. Sprawdź dostępne smaki

Producent: Sportfood

od 43,00 zł