DETOKSY SOKOWE TO NAJLEPSZY SPOSÓB NA BUDOWANIE ODPORNOŚCI
Sprawdź jakie promocje dla Ciebie przygotowaliśmy

Zestaw 20 soków coldpress

250,00 zł

zamiast 260,00 zł

Nowy produkt

Zestaw składa się z 20 soków coldpress od SPORTFOOD.

Więcej informacji

Zestaw 20 soków coldpress od SPORTFOODKierujemy ją przede wszystkim do osób aktywnych i zapracowanych, dbających o siebie, swoje ciało i samopoczucie. W naszych pakietach uwzględniamy wszystko co ważne dla chcących odżywiać się optymalnie.Skład zestawu to 20 pysznych i zdrowych soków SPORTFOOD:

4 szt. Sok Wieczna Młodość

4 szt. Sok Święty Spokój

4 szt. Sok Szczupła Talia

2 szt. Sok Eliksir Miłości

2 szt. Sok Wehikuł Czasu

2 szt. Sok Śnieżny Uśmiech

2 szt. Sok Piękna SkóraPyszne i zdrowe soki SPORTFOOD mogą stanowić zarówno lekki posiłek oraz jako jego uzupełnienie. Ich zawartość to 100% naturalne składniki - owoce, warzywa, zioła i superfoods! Bez dodatku konserwantów, ulepszaczy czy barwników. Taki sok to zastrzyk energii - witamin i antyoksydantów. Nasyci i poprawi samopoczucie!Dlaczego nasze soki mają aż 40 dniową datę ważności?

Jako jedni z pierwszych w Polsce utrwalamy nasze soki za pomocą wysokich ciśnień w niskich temperaturach (sok nie zostaje podgrzany, jak w przypadku pasteryzacji, dlatego w dalszym ciągu zawiera wszystkie wartości odżywcze). Ta wyspecjalizowana metoda jest absolutną nowością na polskim rynku. Dzięki niej nasze soki zachowują swoje walory zdrowotne nawet do 40 dni!Jak wysyłamy produkty?

Paczki jednorazowo dostarczą pod Państwa drzwi nasi zaufani kurierzy. Zamówienie zostanie dostarczone w styropianowym boxie wraz z chłodziwami, które zapewnią świeżość podczas transportu. Produkty należy przechowywać w lodówce.Pamiętajcie, że SPORTFOOD to nie najzwyklejsza dieta pudełkowa, czy kolejny catering dietetyczny. U nas wiesz co zamawiasz, a firma SPORTFOOD została stworzona z pasji do sportu i zdrowego odżywiania. Zamawiając u nas otrzymujesz tylko produkty premium, które zdobyły uznanie w świecie GYM&FITNESS w całej Polsce!

Opis

Wieczna młodość4
Piękna skóra2
Szczupła talia4
Święty spokój4
Eliksir miłości2
Wehikuł czasu2
Śnieżny uśmiech2
2020-07-20 14:09:59
ŚWIETNE

PYCHOTA SOKI, POLECAM!

  2020-04-07 12:15:02
  20 soków

  Super! Mogę wybrać swoje ulubione soki i cieszyć się nimi codziennie

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   Zestaw 20 soków coldpress

   Zestaw 20 soków coldpress

   Zestaw składa się z 20 soków coldpress od SPORTFOOD.

   Produkty polecane