DETOKSY SOKOWE TO NAJLEPSZY SPOSÓB NA BUDOWANIE ODPORNOŚCI
Sprawdź jakie promocje dla Ciebie przygotowaliśmy

Zestaw MODEL - 40 soków

398,58 zł

zamiast 520,00 zł

Nowy produkt

Zestaw składa się z 40 soków coldpress o pojemności 360ml od SPORTFOOD.

Więcej informacji

Zestaw "MODEL" 40 soków coldpress od SPORTFOODKierujemy ją przede wszystkim do osób aktywnych i zapracowanych, dbających o siebie, swoje ciało i samopoczucie. W naszych pakietach uwzględniamy wszystko co ważne dla chcących odżywiać się optymalnie.Skład zestawu to 40 pysznych i zdrowych soków SPORTFOOD:

8 szt. Sok Wieczna Młodość 360ml

8 szt. Sok Święty Spokój 360ml

8 szt. Sok Szczupła Talia 360ml

8 szt. Sok Eliksir Miłości 360ml

8 szt. Sok Piękna Skóra 360mlPyszne i zdrowe soki SPORTFOOD mogą stanowić zarówno lekki posiłek oraz jako jego uzupełnienie. Ich zawartość to 100% naturalne składniki - owoce, warzywa, zioła i superfoods! Bez dodatku konserwantów, ulepszaczy czy barwników. Taki sok to zastrzyk energii - witamin i antyoksydantów. Nasyci i poprawi samopoczucie!Dlaczego nasze soki mają aż 40 dniową datę ważności?

Jako jedni z pierwszych w Polsce utrwalamy nasze soki za pomocą wysokich ciśnień w niskich temperaturach (sok nie zostaje podgrzany, jak w przypadku pasteryzacji, dlatego w dalszym ciągu zawiera wszystkie wartości odżywcze). Ta wyspecjalizowana metoda jest absolutną nowością na polskim rynku. Dzięki niej nasze soki zachowują swoje walory zdrowotne nawet do 40 dni!Jak wysyłamy produkty?

Paczki jednorazowo dostarczą pod Państwa drzwi nasi zaufani kurierzy. Zamówienie zostanie dostarczone w styropianowym boxie wraz z chłodziwami, które zapewnią świeżość podczas transportu. Produkty należy przechowywać w lodówce.Pamiętajcie, że SPORTFOOD to nie najzwyklejsza dieta pudełkowa, czy kolejny catering dietetyczny. U nas wiesz co zamawiasz, a firma SPORTFOOD została stworzona z pasji do sportu i zdrowego odżywiania. Zamawiając u nas otrzymujesz tylko produkty premium, które zdobyły uznanie w świecie GYM&FITNESS w całej Polsce!

Opis

Piękna skóra 360ml8
Wieczna młodość 360ml8
Szczupła talia 360ml8
Święty spokój 360ml8
Eliksir miłości 360ml8

Napisz opinię

Zestaw MODEL - 40 soków

Zestaw MODEL - 40 soków

Zestaw składa się z 40 soków coldpress o pojemności 360ml od SPORTFOOD.

Produkty polecane