PpcProtect
"Ładowanie..."

O Nas

SPORTFOOD

To projekt, który powstał z zamiłowania do sportu i pasji zdrowego jedzenia. Aktywność i odpowiednio dobrana dieta to klucz do świetnego samopoczucia i pięknego wyglądu. Osiągnij swój cel i zmień swoje ciało ze SPORTFOOD!

Nasza firma powstała w grudniu 2015 roku i od tego czasu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek z fitnessowym (zbilansowanym) jedzeniem. Nasze produkty można znaleźć w ponad 50 warszawskich klubach fitness i crossfitach oraz w ponad 200 sklepach. Ponieważ nasza ciężka praca została doceniona postanowiliśmy podziękować naszym klientom i właśnie dla nich stworzyć coś zupełnie nowego. Zdrowe i zbilansowane produkty dostępne w miejscu, gdzie każdy ich potrzebuje.

Nawet najmocniejszy i najlepszy trening nie będzie miał sensu jeśli dieta składa się z samych węglowodanów czy tłuszczu. Sami dobrze wiemy jak monotonne i uciążliwe może być gotowanie w domowym zaciszu. Porcja kurczaka z pary z woreczkiem ryżu to coś co skłoniło nas do tego projektu. SPORTFOOD to alternatywa dla domowej rutyny. Dzięki nam, nie musisz myśleć o zakupach, gotowaniu, sprzątaniu czy liczeniu kalorii. My robimy to za Ciebie. Wkładamy w to całe serce i pasję jaką jest pokazywanie innym, że dobra dieta może czynić cuda!

Wychodząc Wam na przeciw, stworzyliśmy narzędzie do zamawiania naszych produktów prosto pod Wasze drzwi. Zamów jednorazowo lub przez wybrany okres czasu i obserwuj jak zmienia się Twoje ciało.

Be elite. Be SPORTFOOD.