Naturalny Izotonik Sportfood

12,38 zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Sok Naturalny Izotonik

Naturalna energia

Naturalny izotonik o smaku kokosowym to świetny sposób na naturalną energię. Czy wiesz,  że kokos posiada mnóstwo właściwości zdrowotnych i wartości odżywczych, które odpowiadają za przyspieszanie przemiany materii. Ponadto, miąższ kokosa bogaty jest w błonnikmagnezpotasfosfor i kwas foliowy.

Gęstość wody kokosowej zbliżona jest do tych w płynach ustrojowych ciała. Dzięki temu optymalnie wchłania się i skutecznie nawadnia organizm. Szukając naturalnego napoju izotonicznego natrafiliśmy na wodę kokosową. To właśnie ona posiada skład podobny do osocza ludzkiej krwi i dobrze wpływa na jej osmolalność. Połączona z kokosem smakuje wyśmienicie!

SPORDFOOD dba o to, aby wszystkie zawarte w sokach składniki były najwyższej jakości. Poczuj jak smakuje Naturalny Izotonik - napój owocowy o niebanalnym smaku! Czy Ty tak samo jak my kochasz sok świeżo wyciskany ze 100% naturalnych składników!? Uwielbiasz owoce, kochasz warzywa? Zamów nasze pyszne produkty i poczuj prawdziwą moc! Czy wiesz, że naszych soków i napojów owocowych nie uzupełniamy konserwantami, ani nie pasteryzujemy, dlatego przechowuj je w lodówce, wstrząśnij przed otwarciem i wypij przed terminem przydatności. Uważaj, łatwo jest się w nich zakochać! 

Soki SPORTFOOD nie tylko robione są ze świeżych, pełnowartościowych produktów, ale też część z nich wyciskana jest metodą cold press, czyli metodą tłoczenia na zimno. Taki sposób pozyskiwania soków pozwala zachować wszystko co w nich najlepsze! Dodaj sobie energii pijąc Naturalny Izotonik! To wyśmienita kompozycja składników o właściwościach izotonicznych, która odżywi organizm i napełni go elektrolitami.

Składniki: mleczko kokosowe, wiórki kokosowe, jabłka, cytryna, nasiona chia.

Naturalny Izotonik nasyci, a przy tym ugasi pragnienie w upalny dzień. Naturalny Izotonik to napój owocowy na bazie soku jabłkowego. Czy wiesz, że naszych soków i napojów owocowych nie uzupełniamy konserwantami, ani nie pasteryzujemy, dlatego przechowuj je w lodówce, wstrząśnij przed otwarciem i wypij przed terminem przydatności.

Soki SPORTFOOD nie tylko robione są ze świeżych, pełnowartościowych produktów, ale też cześć z nich wyciskana jest metodą cold press, czyli metodą tłoczenia na zimno. Taki sposób pozyskiwania soków pozwala zachować wszystko co w nich najlepsze!

Skład zestawu

Name Ilość
Rozmiar 500ml
Naturalny 1

Wartości odżywcze

Opinie

2022-02-09 12:51:32 • Opinia nie została zweryfikowana.

Kokos

Kokos moja miłość!

2022-02-09 12:50:26 • Opinia nie została zweryfikowana.

Biały

Taki biały, dawno takiego soku nie widziałam, fajny smak i czuć kokos dzięki wiórkom. Polecam

2021-11-02 12:46:59 • Opinia nie została zweryfikowana.

Najlepszy!

Zdecydowanie najpyszniejszy sok!
Polecam dla wszystkich fanów kokosa :)

2021-11-02 12:46:10 • Opinia nie została zweryfikowana.

pycha

Lubię wszystko co kokosowe i ten sok to strzał w 10! Faktycznie osad nie jest zbyt estetyczny, ale ten smak wynagradza wszystko.

2021-11-02 12:45:08 • Opinia nie została zweryfikowana.

najlepszy !

uwielbiam kokosy i zdecydowanie jest to mój najlepszy soczek

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Naturalny Izotonik Sportfood

Naturalny Izotonik Sportfood

Popraw to pole
Wypełnij to pole
Popraw to pole

Produkty polecane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: