Dieta Sokowa 3-dniowa

239,00 zł

Nowy produkt

Dieta Sokowa 3-dniowa składa się z 15 soków i smoothiesów o poj. 500 ml oraz 3 wód kokosowych 100%. Nasz pyszne smaki to: Szczupła Talia, Lawina Rozkoszy, Naturalny Izotonik, Słodki Detos, Eliksir Miłości, Woda Kokosowa, Piękna Skóra, Zdrowe Serce, Wakacyjna Przygoda, Święty Spokój, Wieczna Młodość.

Więcej informacji

Co otrzymujesz wybierając produkt - dieta sokowa 3-dniowa od SPORTFOOD?

Pierwsza kuracja sokowa? A może wprost przeciwnie, masz bogate doświadczenie z dietami sokowymi i jedynie chciałabyś podtrzymać efekty, regularnie przeprowadzając krótkie oczyszczanie? Jeśli szukasz diety, która odpowiada na te potrzeby, jesteś we właściwym miejscu. Oferta dotyczy diety sokowej 3-dniowej, która polega na krótkotrwałym zastąpieniu stałych posiłków sokami wyciskanymi metodą cold-press oraz świeżymi smoothies bez zbędnych dodatków. Nasze soki nie zawierają dodatkowego cukru, a gwarancja czystej etykiety, pozwoli Ci osiągnąć maksymalny efekt detoksu sokowego przy krótkotrwałym wysiłku. Soki Sportfood śmiało można porównać do tych powstałych z najdroższych wyciskarek, dzięki użyciu metody cold-press, w której nie dochodzi do utraty cennych witamin i enzymów. Nasze produkty to nie tylko soki, ale też smoothie dzięki czemu w pakiecie dostajesz też błonnik. Na nasze wsparcie możesz liczyć na każdym etapie zamówienia, a następnie kuracji sokowej. Jesteśmy ekspertami w tym temacie i z chęcią podzielimy się z Wami wiedzą i doświadczeniem, tak abyś mógł osiągnąć pełnię zdrowia i dobrego samopoczucia. 

 

Dla kogo przeznaczona jest dieta sokowa 3-dniowa?

  • dla tych, którzy pierwszy raz próbują diety sokowej, 
  • dla osób chcących regularnie przeprowadzać oczyszczanie organizmu, 
  • dla tych, którzy mają mało czasu i chcą osiągnąć szybki efekt.

 

Z czego składa się dieta sokowa 3-dniowa?

Każdy dzień diety sokowej składa się z pięciu smacznych, świeżo wyciskanych soków/smoothies o pojemności 500ml i butelki nawadniającej organizm wody kokosowej. Każda butelka to wyselekcjonowany, świeży, naturalny sok wyciskany na zimno sok/smoothies wytwarzany z owoców, warzyw, przypraw i cennych superfoods. Z racji na to, że nie stosujemy dodatków, soki mogą się rozwarstwiać, dlatego przez otwarciem, należy wstrząsnąć butelką. 

Nasze soki przygotowujemy z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Cały proces podlega ścisłej kontroli, począwszy od doboru surowców, kończąc na właściwym transporcie z zachowaniem ciągu chłodniczego. Bazujemy na świeżych produktach od sprawdzonych dostawców. 

Jeden dzień diety sokowej dostarcza średnio 1460kcal. 

 

Ile schudnę na kuracji Dieta Sokowa 3-dniowa?

Odpowiedz na to pytanie nie jest jednoznaczna, gdyż jest uwarunkowana od organizmu, naszego dotychczasowego stylu życia oraz (najważniejsze!) od przygotowania do diety sokowej, jej przestrzegania i prawidłowego powrotu do regularnego odżywiania. Nasze doświadczenie pokazało, że zdecydowana większość klientek osiąga oczekiwany cel. To ich opinie i regularnie odnawiane zamówienia utwierdzają nas w fakcie, że soki SPSORTFOOD I nasze diety sokowe mogą cuda!

Z naszych wewnętrznych ankiet i setek godzin spędzonych na rozmowy telefoniczne, możemy uśrednić efekty kuracji.

Kobiety korzystające z naszej 3 dniowej kuracji sokowej redukowały średnio od 0,5 do 3 kg. Jest to spowodowane nie tylko ograniczeniem kaloryczności spożywanych produktów w ciągu dnia, ale przede wszystkim maksymalnym podkręceniem metabolizmu. W efekcie tego niesamowitego natural power kobiety detoksykują się poprzez pozbycie się złogów z jelit nagromadzonych przez lata. 

Złogi w jelitach to resztki pokarmowe takie jak ziarna czy kulki kałowe, hodowane miesiącami. Nasze klientki zawsze podkreślają, że uczucie lekkości jest po prostu uzależniające i to ono podoba im się najbardziej podczas kuracji sokowych SPORTFOOD.   

Warto również zaznaczyć, że uwarunkowania genetyczne i waga początkowa, również odgrywają ogromne znaczenie. Oczywistym jest, że kobieta o wzroście 160 cm i wadze 50 kg schudnie podczas kuracji mniej od kobiety o wzroście 160 cm,  a wadze 70 kg. Należy jednak pamiętać, że nasze diety sokowe kobiety nie zamawiają tylko pod kątem redukcji wagi, ale również dla oczyszczania i przypomnienia organizmowi na czym polega regularne trawienie. 

Organizm podczas diety sokowej ma więcej czasu na trawienie. Dlaczego? Łatwo zauważyć, że płynny naturalny sok w porównaniu do np. kawałka tłustego mięsa, to kolosalna różnica dla naszego układu trawiennego. Dieta sokowa SPORTFOOD to nie tylko rewolucja w Internecie, to również całkowita nowość dla Twoich jelit i metabolizmu!

 

Dlaczego warto regularnie stosować dietę 3-dniową w celu oczyszczenia organizmu?

Nasz organizm jest tak skonstruowany, że ma mechanizmy, które pozwalają mu oczyszczać się z toksyn i zbędnych substancji. Niestety zachodnia dieta bogata w przetworzone produkty, nasycone kwasy tłuszczowe, wszechobecny cukier nie ułatwiają mu zadania. Stąd warto w ramach troski o niego, trochę mu pomóc, stosując regularne oczyszczanie z wykorzystanie soków i smoothies. Ich lekka formuła i zawartość błonnika pomogą poczuć się lżej i odciążyć organizm w walce ze zbędnymi substancjami. Nie mamy też dobrej informacji dla tych, którzy odżywiają się zdrowo. Niestety dzisiejsza produkcja powoduje, że często nawet zdrowe produkty mają mniej stad tym bardziej warto sięgać po skoncentrowaną formę witamin w postaci soków, tak aby dodatkowo nasycić organizm bogactwem antyoksydantów. 

 

Jak często można przeprowadzać detoks sokowy?

Trochę odbiegając od pytania, nasuwa się odpowiedź: przede wszystkim regularnie. Owszem jednorazowa akcja da całkiem korzystny efekt, ale dopiero systematycznie przeprowadzane oczyszczanie pozwoli cieszyć się trwałym efektem. Mówi się, że minimalna częstotliwość to dwa razy w roku: kiedy zaczyna się jesień i na wiosnę - wtedy organizm szczególnie potrzebuje dodatkowej troski. My rekomendujemy, żeby krótkie oczyszczanie przeprowadzić raz w miesiącu. Nasze doświadczenie pokazuje, że tak przeprowadzana kuracja, pozwoli trwale cieszyć się piękną skórą, zdrową „lekkością” i młodym wyglądem. 

 

Dostawa zamówienia

W jakich godzinach zostanie dostarczone moje zamówienie?

Dostawy na terenie Warszawy realizujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-21:00, natomiast do pozostałych miast dostarczamy paczki w godzinach 8:00 – 20:00 dzięki firmie logistycznej DHL. 

 

Ważne! W momencie spakowania paczki i przekazaniu jej do kuriera wysyłany jest email z linkiem do śledzenia kuriera (DHL). Usługa logistyczna na terenie Warszawy to express – soki z naszego zakładu trafiają do klienta w ciągu 2-4 godzin. W tym przypadku nie ma potrzeby więc potrzeby wysyłania linku do śledzenia paczki.

 

Czy dieta sokowa dostarczana jest codziennie czy jednorazowo?

Dieta 3 dniowa zostanie do Ciebie dostarczona w 1 paczce, jednorazowo, po to żebyś bez problemu mogła przejść całą kurację, nie zastanawiać się nad kolejnymi dostawami. 

Diety sokowe na terenie Warszawy dostarczamy autami z agregatami utrzymującymi niską temperaturę wewnątrz (2-6 C), dlatego wystarczające jest pakowanie ich w 5-warstwowoy karton izolujący. Paczka trafia prosto w Twoje ręce, a my mamy gwarancję, że soki zachowały najwyższa jakość. Paczki dostarczana do klientów na terenie całej Polski, poza Warszawą, nadajemy w specjalnych styropianowych boxach o wyjątkowo grubych izolujących ściankach z dodatkiem chłodziw (zamrożone wkłady). Taka dobrze zaizolowana paczka gwarantuje chłód utrzymujący się wewnątrz przez całą drogę do Twojego domu czy miejsca pracy. Pamiętaj! Zaraz po otrzymaniu paczki soki włóż do lodówki.  

Jak spakowana jest paczka? Czy soki się nie zepsują podczas transportu?

Dieta sokowa SPORTFOOD jest odpowiednio przygotowania, żeby soki zachowały najwyższą jakość i świeżość. To bardzo istotne, gdyż nasze soki są całkowicie naturalne, bez chemii czy innych dodatków. Lata doświadczenia pomogły nam dopracować odpowiedni schemat – od odpowiedniego przygotowania surowca, po dobór skutecznej logistyki.

 

Soki przechowuj w lodówce. Sok, który planujesz spożyć wyjmij 30 minut wcześniej, żeby nie był zimny, a o pokojowej temperaturze. Pamiętaj, soki SPORTFOOD są całkowicie naturalne, przechowując je w ciepłej/pokojowej temperaturze, mogą odkształcić butelkę i się wylać. 

Czy mogę zamówić kurację na piątek i zacząć w poniedziałek, albo wtorek?

Nasze soki s tak przygotowane, że jeśli zamawiasz dostawę n wtorek to od środy należy rozpocząć kurację. Nie odkładaj tematów na później, przecież tu liczy się Twoje zdrowie i wspaniałe samopoczucie.

Koszt dostawy to 21 PLN. Zawiera to wysyłkę firmą logistyczną (Warszawa express, Polska dostawa 24h), specjalne termiczne opakowanie (Polska), odpowiedni karton (Warszawa), oraz elementy chłodzące w środku. 

 

Płatności

Czy możliwy jest rabat?

SPORTFOOD od zawsze stawia na jakość. Dzięki temu jesteśmy niezaprzeczalnym leaderem wśród świeżych soków premium na polskim rynku. Nie robimy rabatów. Takie działania zawsze odbijają się na jakości – zostawiamy to innym firmom.

 

Czy mogę zapłacić przy odbiorze?

Absolutnie nie. Nasze soki są ultra świeże, oznacza to, że są produkowane pod zamówienie. klienta w „ostatniej możliwej chwili” czyli w ten sam dzień co wysyłka. Na początku działalności SPORTFOOD oferowało opcję płatności przy odbiorze, ale z powodu nieodbierania paczek, bardzo dużo dobrych i świeżych soków trafiało do utylizacji. Nie mogliśmy na to więcej pozwolić i usunęliśmy taką opcję.

Czy mogę otrzymać FV za zamówienie?

Tak, prosimy o kontakt mailowy kontakt@sportfood.pl

 

Jakie korzyści przyniesie Ci dieta zdrowa dieta, składająca się z owoców, warzyw i ziół?

   • Oczyszczenie organizmu z toksyn dzięki błonnikowi

Jeśli uważasz, że Twój organizm poradzi sobie z oczyszczeniem z toksyn, to tak, masz rację. Owszem mamy mechanizmy, które usuwają szkodliwe substancje z organizmu, ale kto powiedział, że nie możesz mu w tym pomóc? Dieta zawierająca przetworzone produkty, nasycone tłuszcze, biały cukier, to dodatkowe obciążenie dla naszego organizmu. Często też spożywamy za mało błonnika przez co nasz układ pokarmowy nie działa najlepiej. Z pomocą przychodzi nam dieta sokowa, która dzięki prostemu składowi pozwala odetchnąć naszemu organizmowi, a zawarty w naszych smoothies błonnik działa jak miotełka  w naszym przewodzie pokarmowym. 

   • Poprawa stanu skóry, włosów i paznokci 

Warzywa i owoce zawierają witaminy i antyoksydanty, które korzystnie działają na naszą skórę chroniąc przez szkodliwym działaniem wolnych rodników, przez co opóźniają proces starzenia się organizmu. Dodatkowo witamina C (nazywa często witaminą młodości) uczestniczy w syntezie kolagenu – budulca skóry, który zapewnia jej elastyczność i sprężystość, dzięki czemu wygląda młodo. 

Redukcja stanów zapalnych 

Niestety intensywny tryb życia niewystarczająca ilość snu, stres, brak aktywności fizycznej) i dieta określania mianem „zachodniej” zawierająca przetworzone produkty, tłuszcze nasycone i cukry proste powoduje, że w naszym organizmie będzie zaogniał się stan zapalny wywołany przez czynniki fizyczne, chemiczne czy biologiczne (bakterie, wirusy, grzyby, pierwotniaki). Możemy sobie pomóc odpowiednią dieta bogatą w warzywa i owoce, będące źródłem witamin i flawonoidów, będących przeciwutleniaczem.  Nie bez znaczenia jest również dodatek chia czy siemienia lnianego w naszych sokach. Są one źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, które również działają przeciwzapalnie. 

   • Wzmocnienie odporności

Z racji na właściwości przeciwzapalne nasza dieta sokowa będzie również wzmacniać odporność. Ponadto owoce takie jak truskawki, porzeczki i pomarańcze oraz natka pietruszki będą źródłem witaminy C, która sprawia, że organizm jest w stanie szybciej zwalczyć odporność.  Zawarty w naszych sokach imbir jest uważany za naturalny sposób na przeziębienie i wzmacnianie organizmu przez to, że hamuje rozwój bakterii, wirusów i grzybów. Czarny sezam będzie natomiast źródłem cynku, który również łagodzi przebieg i skraca czas choroby. 

   • Odżywienie dobrymi składnikami 

Dieta sokowa 8-dniowa to bogactwo składników odżywczych, witamin, enzymów i przeciwutleniaczy, które pozytywnie wpływają na cały nasz organizm. W dobie, gdy jedzenie zawiera raczej więcej dodatków i wypełniaczy niż witamin i składników mineralnych, dieta sokowa 8-dniowa to istna bomba witaminowa. 

   • Nawodnienie

Dieta sokowa 8-dniowa to prawie 3,5 L soków dziennie. Ilość ta pozwala zaspokoić dzienne zapotrzebowanie na płyny, które wynosi 30ml na kilogram masy ciała. Odpowiednie nawodnienie natomiast jest gwarantem jędrnej i pełnej witalności cery, pozwala skuteczniej walczyć z cellulitem, jak również wpłynie na naszą koncentrację i pamięć (co wynika z tego, że mózg składa się w dużej mierze z wody i już małe odwodnienie powoduje jego gorsze funkcjonowanie i objawia się bólem głowy).

   • Poprawa samopoczucia 

Sam czas diety sokowej jest wymagający i może pojawić się chwilowa drażliwość czy spadek energii spowodowany mniejszą ilością kalorii i procesem oczyszczania. Jednakże po zakończeniu kuracji możemy cieszyć się efektami, lepszą formą i zdrową „lekkością”. Dobrze nawodniony i odżywiony dobrymi składnikami i witaminami organizm może na nowo lepiej funkcjonować. 

 

JAK przygotować się do kuracji 3-dniowej?

Dieta sokowa dostarcza Ci ograniczoną ilość kalorii. To bardzo ważne, żebyś w tym czasie się nie przemęczała. Koniecznie idź na spacer na świeże powietrze, staraj się wysypiać. Twój organizm włączył się na inny bieg – zadbaj o niego. Może warto wybrać się na masaż? Zdrowie to nie tylko piękne ciało, ale spokojny umysł. Godzina dobrego masażu pozwoli Ci się zrelaksować i łatwiej zasnąć.

- Grunt to pozytywne nastawienie. Nie planuj diety sokowej w czasie, gdy masz dużo na głowie. Zadbaj o odpowiednią ilość snu i odpoczynku, gdyż sam detoks sokowy będzie dla organizmu wystarczającym wyzwaniem.

- Stopniowo zrezygnuj ze spożywania fast-foodów, słodyczy, białego pieczywa i słodzonych napojów, ogranicz też spożycie czerwonego mięsa. Jako źródło białka wybieraj natomiast drób, jaja i nabiał.

- Postaraj się ograniczyć spożycie kawy i mocnej herbaty, dzień zacznij od szklanki wody z cytryną, następnie nie zapominaj o prawidłowym nawodnieniu - wypijaj przynajmniej 1,5l wody dziennie.

- Każdy posiłek komponuj z wykorzystaniem warzyw i owoców. Postaw na świeże produkty np. sałatki, soki czy smoothie.

- Spożywaj w trakcie dnia 4-5 posiłków o stałych porach.

- Sól zamienień na zioła i przyprawy np. majeranek, bazylia, oregano, rozmaryn. Świetna będzie też działająca przeciwzapalnie kurkuma czy imbir.

- Dobrym wyborem będą też prozdrowotne kiszonki czy zakwasy, które korzystnie wpłyną na pracę układu pokarmowego.

- Nie poddawaj się, czasami łatwo pogubić się w tym co jest zdrowe lub nie, ale Ty z pewnością dasz radę! Zawsze możesz też liczyć na naszą pomoc. 

 

Co jeść i pić przed dietą sokową?

Przed kuracją sokową warto odpowiednio się przygotować. Ma to bowiem bezpośredni wpływ na efekt przebytej kuracji. Poniżej kilka podstawowych zasad przygotowania do Diety sokowej dla niej – jeśli chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy Cię do naszego sokowego kompendium wiedzy tutaj.

- całkowicie zrezygnuj z fast foodów, napojów gazowanych, używek i alkoholu 3 dni prze dietą

- ogranicz spożycie mięsa, lub spożywaj je w ograniczonych ilościach (najlepiej indyka lub kurczaka)

- pij dużo wody, minimum 1,5-2 L

- postaraj się jeść nie mniej niż 4 posiłki dziennie, o mniejszej objętości

- ruszaj się jak najwięcej, przed Tobą prawdziwe wyzwanie!

Bardzo istotne jest, żeby po diecie sokowej utrzymywać systematykę i regularność spożycia posiłków. Pamiętaj by posiłki były zbliżonej objętości, zrezygnuj ze słodyczy i alkoholu.

Jeśli nie wiesz jak komponować posiłki to skorzystaj z darmowej pomocy naszych dietetyczek, które udzielą Ci wielu cennych wskazówek. Możesz też zamówić u nich personalizowany plan żywieniowy, dopasowany do twoich upodobań i potrzeb. SPORTFOOD oferuje dwa takie plany – plan żyweniowy dla kobiet i plan żywieniowy dla mężczyzn. Jeśli nie masz czasu na gotowanie lub zwyczajnie nie chcesz tego robić, skorzystaj ze sprawdzonego cateringu dietetycznego. Tu zachwalamy sprawdzenie naszej oferty – MójCatering to niezaprzeczalny faworyt

 

Jak często powtarzać dietę sokową?

Nasze klientki średnio powtarzają kurację co 4-6 tygodni. Taka systematyka daje im bezpieczeństwo kontrolowania wagi. Mamy też grono osób, które soki zamwiają raz w tygodniu dla całej swojej rodziny. Dzieci z przyjemnością sięgają po soki SPORTFOOD,  ich rodzice mają gwarancję, że dostarczają do organizmu owoce i warzywa.

Niektórzy klienci korzystający z 3 dniowej diety sokowej SPORTFOOD kuracje powtarzają 1 raz n 4-6 tygodni. Takie gruntowne oczyszczenie przynosi niebywałe efekty.

 

Wybieram dietę i co dalej? – przejdźmy razem przez cały proces zamówienia i dostawy diety sokowej SPORTFOOD

1. Jeśli już podjąłeś decyzję i wiesz, że dieta sokowa 8-dniowa Premiumjest dla Ciebie, kliknij „dodaj do koszyka” – w tym momencie podjąłeś pierwszy krok do poprawy swojego zdrowia i samopoczucia i rozpoczynasz przygodę z jedną z  topowych firm specjalizujących się w produkcji pysznych i zdrowych świeżo wyciskanych soków.  

 

2. Jeśli masz jeszcze wątpliwości co do wyboru diety, możesz skontaktować się  naszym dietetykiem, który z chęcią odpowie na nurtujące pytania. Wyślij wiadomość, w której nakreślisz problem podając podstawowe informacje jak wiek, wzrost, aktualna masa ciała i aktywność (rodzaj pracy czy dodatkowe aktywności).

 

3. Może chcesz wrzucić do koszyka coś jeszcze? W ofercie mamy skoncentrowane shoty, orzeźwiającą kombuchę i rozgrzewające zupy. 

 

4. Jeśli dokonałeś wyboru wszystkich produktów, przejdź do realizacji zamówienia. Możesz zamówić zakładając konto lub skorzystać z szybkiego zamówienia bez logowania. 

5. Teraz pozostaje czekać na kuriera. W tym czasie możesz przygotować się do diety sokowej korzystając z naszych wskazówek. 

 

6. Nasze dostawy realizujemy profesjonalnymi firmami kurierskimi specjalizującymi się w transporcie żywności. Zamówienie zostanie zrealizowane w dwóch dostawach w ściśle określonych dniach, tak aby zachować ciągłość Twojej kuracji sokowej. Mamy dwie możliwości, pierwszą dostawę dostajesz we wtorek, a drugą w piątek, bądź odwrotnie – pierwsza dostawa w piątek, a druga  we wtorek. Nie mamy możliwości realizowania zamówień od poniedziałku, z racji na fakt, że ważny jest dla nas well-being naszych pracowników, nie pracujemy w weekendy, w poniedziałek przychodzimy pełni sił, na świeżo przygotowujemy dla Was soki, bezpośrednio po produkcji pakujemy, tak aby trafiły do Was we wtorek. Dostawy realizowane są w godzinach 8:00-21:00, natomiast mieszkańcy Warszawy mogą się spodziewać kuriera dzień wcześniej niż termin podany na stronie, w godzinach popołudniowych (17:0-21:00) po to żeby dietę rozpocząć w najbliższym dniu z samego rana. 

 

7. Otrzymałeś już nasze soki? W pierwszej kolejności zapewnij odpowiednie miejsce dla naszych soków, umieszczające je w warunkach chłodniczych, następnie zapoznaj się z dołączoną instrukcją. Dietę powinno się zacząć następnego dnia po dostawie, z racji na to, że soki nie zawierają konserwantów i mają określone terminy przydatności.  

 

8. Czas START. Soki spożywaj zgodnie z załączoną instrukcją. Jednocześnie uważnie obserwuj swój organizm. Szczególnie jeśli nie stosowałeś wcześniej diet sokowych, warto przyjrzeć się reakcji organizmu. Dieta sokowa jest skuteczne, ale równocześnie wymagająca, lekka drażliwość w reakcji na mniejszą ilość kalorii nie powinna budzić obaw, natomiast wszelakie problemy ze strony układu pokarmowego zdarzają się rzadko, ale powinny być sygnałem do odstawienia diety, z racji na możliwą alergię lub nietolerancję.  

 

9. Czekasz na drugą dostawę? Może pora pomyśleć o zmianie nawyków żywieniowych po diecie sokowej. Niestety nawet najskuteczniejsza dieta nie da nic, jeśli pozostaniemy przy starych nawykach? Nie wiesz od czego zacząć? Nie masz pomysłu jak samemu skomponować dietę? Możesz skorzystać z naszej gotowej propozycji jaką są plany żywieniowe -> https://www.sportfood.pl/plany-zywieniowe-98. Zakup propozycji zaplanuj wcześniej, gdyż jadłospis jest komponowany indywidualnie i nasz dietetyk potrzebuje kilku dni, aby ułożyć dla Ciebie dietę. 

10. Po zakończonej kuracji możesz cieszyć się z efektów. Utrata kilogramów, oczyszczenie organizmu, piękna i zdrowa skóra – to tylko niektóre efekty. Podziel się z nami opinią i napisz nam jak dieta sokowa wpłynęła na Wasze zdrowie. 

 

Opis

Woda kokosowa3
Naturalny1
Wieczna3
Piękna2
Szczupła2
Słodki1
Zdrowe1
Święty1
Lawina1
Wakacyjna1
Eliksir2

Video

Wartości odżywcze

Opinie

2021-10-31 18:53:05

Wegetarianie na diecie sokowej

Jestem wegetarianką od 6 lat i dopiero teraz odkryłam kuracje sokowe sportfood. JESTEM OCZAROWANA SOKAMI SPORTFOOD są pyszne

  2021-10-31 11:39:35

  PYSZNE SOKI I MEGA ODCHUDZANIE

  BARDZO SMACZNE SOCZKI. JA SCHUDLAM 2 KG, A MÓJ MĄŻ AŻ 3,5 KG!!!

   2021-10-30 22:07:48

   Oczyściłam się i wypróżniłam

   teraz już rozumiem oo co chodzi z tym metabilizmem. podczas tej kuracji nie chodziłam z toalety i wydobyły się ze mnie nawet jakieś kamienie kałowe. jestem zachwycona

    2021-04-19 15:40:53

    zadowolona

    soki świeże , ciekawe smaki , wszystko dobrze zapakowane i dostarczone na czas , dietę stosowałam według zaleceń piłam tylko soki , pierwszy dzień był słaby ale kolejne dwa już ok jak się organizm przyzwyczaił , schudłam 2kg i czuje się dobrze , napewno powtórzę dietę

     2021-04-15 12:49:01

     zadowolona

     soki smakowały mi bardzo , mają fajne nazwy , podczas stosowania soków czułam się super i dostałam zastrzyk energii , organizm dobrze się oczyścił i mam mniej 2kg i bardziej płaski brzuch

      2021-04-15 10:03:49

      zadowolona

      Wszystko bardzo mi smakowało , z przyjemnością pije się tak dobre soczki , nie ma uczucia głodu wręcz przeciwnie czułam się nasycona , organizm dobrze się oczyścił i zgubiłam 1,5 kg , co cieszy zdecydowanie muszę powtórzyć dietę za jakiś czas

       2021-04-13 13:05:30

       rewelacja

       soki świeże , smaczne , wszystko ok dobrze oczyszczają organizm jestem zadowolona z efektów schudłam 2kg

        2021-04-12 09:20:09

        zadowolona

        Trzy dni bardzo szybko mi zleciało , soki mają świetny smak , nie ma uczucia głodu , wszystko jest świeże , dobrze oczyszczają organizm u mnie 2 kg na minusie , zadowolona bardzo z wyboru

         2021-03-26 14:26:03

         rewelacja

         Soki smakowały mi wszystkie , dobrze się czułam podczas picia soków , jak i po schudłam 1,5 kg i jestem szczęśliwa

          2021-03-26 13:28:31

          super

          Lepiej trafić nie mogłam , soki smakują mi wszystkie , organizm dobrze się oczyścił i schudłam 1,5 kg co mnie cieszy

           2021-03-26 13:11:21

           super

           trzy dni szybko zleciały , a mój organizm się zregenerował fantastycznie , czuje się super i schudłem 1,5 kg

            2021-03-26 10:03:26

            zadowolona

            5 soków dziennie zupełnie mi wystarczało nie byłam głodna wręcz przeciwnie nasycona , piłam tylko soki i wodę i udało mi się schudnąć 2,5 kg co mnie cieszy , dietę powtórzę za jakiś czas

             2021-03-25 15:51:06

             bomba

             trzy dni bardzo szybko mi zleciało , soki smakowały mi bardzo ciekawe smaki i fajnie się po nich czułam , dobrze oczyścił się mój organizm i schudłam 2kg , zadowolona

              2021-03-25 12:58:47

              bomba

              dietę wybrałem na 3 dni bo tak poradziła mi żona , pierwszy dzień był ciężki ,ale później poszło z górki , jestem zadowolony z efektów diety schudłem 2kg , a soczki wszystkie mi smakowały i woda kokosowa również

               2021-03-24 08:33:06

               rewelacja

               soki smakują bardzo dobrze nie zawierają cukru , organizm po nich czuje się świetnie dostarczają wiele witamin

                2021-03-23 15:03:27

                bomba

                zadowolony jestem z diety choć bardzo się bałem , że nie dam rady wytrzymać tylko na sokach , nie miałem uczucia głodu , organizm oczyścił się rewelacyjnie a przy tym straciłem 2kg co cieszy

                 2021-03-23 14:47:18

                 :)

                 trzy dni w zupełności wystarczy aby poczuć się lekko i świeżo , na diecie udało mi się zgubić 2kg i to mnie cieszy

                  2021-03-23 12:06:06

                  :)

                  soki smaczne , super oczyściły mój organizm czuje się dobrze i mniej ważę o 1,5kg , zadowolona jestem bardzo

                   2021-03-18 15:41:18

                   :)

                   smaczne soki , dieta idealnie dobrana , super zadowolona

                    2021-03-16 13:25:55

                    :)

                    Parę cm mniej , czuje się świetnie , organizm oczyszczony , czuje się bardzo lekko

                     2021-03-16 13:12:51

                     rewelacja

                     rewelacyjna jest ta dieta , smakuje wspaniale , oczyszcza i odrazu czuję się lepiej

                      2021-03-16 13:05:52

                      rewelacja

                      trzy dni to świetny czas aby zacząć przestawiać swój organizm na zdrowe odżywianie ja tak zrobiłam i nie żałuję , soki bardzo smaczne i sycące

                       2021-03-16 12:14:21

                       :)

                       dieta sokowa jest super , smakuje świetnie a przy tym oczyszcza organizm

                        2021-03-15 15:48:29

                        :)

                        pyszna dieta , fajnie działa na organizm dodaje dużo energii :) zadowolona z wyboru

                         2021-03-10 15:58:49

                         rewelacja

                         trzy dni i czuję się idealnie , dobrze oczyszczony i zadowolony klient

                          2021-03-10 15:12:07

                          :)

                          świetny wybór ! soki smaczne dobrze oczyszczają , organizm czuje się doskonale nic dodać nić ująć polecam

                           2021-03-10 14:50:34

                           polecam

                           zaledwie trzy dni wystarczy , aby twój organizm poczuł się lekko i odżywiony , super soki smaczne

                            2021-03-10 14:33:26

                            zadowolona

                            pyszne soki , każdy smak jest rewelacyjny , dzięki diecie odzyskałam energię , świetnie oczyściłam swój organizm , ogólnie jestem zadowolona

                             2021-03-10 14:06:31

                             super

                             dieta jedna z lepszych jakie do tej pory testowałam , smak bardzo dobry , ciekawe składniki , bez cukru coś wspaniałego jestem zadowolona

                              2021-03-09 15:47:46

                              super

                              Dieta sprawdziła się idealnie , nie byłam głodna , organizm dobrze oczyszczony , kilka kg mniej super , smak pyszny

                               2021-03-09 15:06:59

                               super

                               dieta wspaniała oczyszcza rewelacyjnie , dostarcza moc witamin , wszystko na plus kg znikają

                                2021-03-09 14:23:16

                                super

                                pierwszy dzień było mi ciężko się przestawić na same soki ale kolejne 2 dni poszły już z górki jestem zadowolona , mój organizm super się oczyścił zgubiłam 3kg co mnie cieszy ,a soki smaczne , wrócę tu napewno

                                 2021-03-09 14:07:19

                                 super

                                 Powtarzam dietę raz w miesiącu , jest super 2kg mniej uczucie lekkości już po drugim dniu , soki świeże i dobrze smakują

                                  2021-03-08 15:51:26

                                  5+

                                  super , utracone nadprogramowe kg oraz mniej cm w obwodzie , soki smaczne , nie ma głodu dietę sokową trzy dniową oceniam na 5+

                                   2021-03-08 13:42:31

                                   utracone kg

                                   Uwielbiam te soki są bez dodatku cukru , świetnie smakują i pomagają utracić kg i cm z obwodu , zadowolona coś wspaniałego

                                    2021-03-08 13:24:38

                                    super

                                    świetny efekt minus 2kg i waga nie wraca , za to ja wrócę do was napewno , wszystko super

                                     2021-03-04 15:16:03

                                     polecam

                                     dieta sokowa to coś wspaniałego , można łatwo zgubić parę kg i świetnie rozpędzić metabolizm , soki smakują dobrze

                                      2021-03-04 12:15:43

                                      super

                                      bardzo smaczne soki , polecam jestem zadowolona

                                       2021-03-03 15:49:46

                                       smak wspaniały

                                       trzy dni to idealnie dla mnie nie za krótko nie za długo , smaki super , fajnie regeneruje organizm

                                        2021-03-03 15:42:37

                                        Zuza

                                        świetna dieta bardzo dobrze oczyszcza organizm jestem zadowolona

                                         2021-03-03 15:18:06

                                         na plus

                                         dieta się sprawdza , powtarzam ją już 2 raz wszystko super

                                          2021-03-03 14:45:23

                                          dieta na 5+

                                          wspaniałe smaki nie ma głodu co najważniejsze ,parę cm mniej w obwodzie , super

                                           2020-07-20 14:08:06

                                           SMACZNE SOKI

                                           Polecam, pyszne, smaczne soki - i pomagają przestawić się na warzywa iwoce

                                            2020-05-15 09:15:00

                                            polecam

                                            Smaczne i pyszne soczki, świetnie dobrane kompozycje, nie czuć głodu,a w pasie mniej! :) na wadze ubyło prawie 3kg - polecam!

                                             2020-05-12 16:27:54

                                             Stała klientka

                                             Dietę 1-dniową zamawiam raz na dwa tygodnie. Uwielbiam smaki soków i nie stosuje jej jako detoks tylko przekąski do pracy

                                              2020-04-28 14:18:02

                                              Moja ulubiona

                                              Polecam, schudłam 4 kg

                                               2020-04-27 16:17:32

                                               Moja rutyna

                                               Byłam nastawiona sceptycznie jednak straciłam 3 kg i waga się utrzymala. Powtarzam dietę co 3 tygodnie i uwielbiam te soki

                                                2020-04-01 16:00:27

                                                pychota!

                                                Pyszne soki - polecam każdemu ! Nawet te... zielone! nie ma co się bać, to sama natura, same naturalne składniki. Nie jest łatwo na 3 dniowej ale dacie radę! Ja zrzuciłam prawie 3kg (2,9) i czuję się świetnie!!

                                                 2020-04-01 12:53:18

                                                 pyszne i pożywne

                                                 Pyszne! szczególnie teraz gdy siedzimy w domu.. to świetny moment na oczyszczanie!

                                                  Napisz swoją opinię!

                                                  Napisz opinię

                                                  Dieta Sokowa 3-dniowa

                                                  Dieta Sokowa 3-dniowa

                                                  Dieta Sokowa 3-dniowa składa się z 15 soków i smoothiesów o poj. 500 ml oraz 3 wód kokosowych 100%. Nasz pyszne smaki to: Szczupła Talia, Lawina Rozkoszy, Naturalny Izotonik, Słodki Detos, Eliksir Miłości, Woda Kokosowa, Piękna Skóra, Zdrowe Serce, Wakacyjna Przygoda, Święty Spokój, Wieczna Młodość.

                                                  Produkty polecane

                                                  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: