"Ładowanie..."

Blog

Chat meal - co to takiego?

Chat meal – co to takiego? To inaczej „oszukany posiłek”, czyli planowane odstępstwo od diety. Jest szczególnie przydatny podczas długiej i monotonnej diety redukcyjnej, w której trzymamy się kluczowo ustalonego planu żywieniowego i restrykcji kalorycznej. Tymczasem cheat meal dopuszcza dania, na które mamy ochotę, bez względu na to czy są dietetyczne czy wręcz przeciwnie. Najczęściej wybieranie „oszukane” posiłki to np. chipsy, słodycze, fast food, lody.

Czytaj więcej

Tłuszcze w diecie

Zbilansowana dieta dostarcza odpowiednią ilość energii, a także składników odżywczych, takich jak tłuszcze, białka i węglowodany. Są one niezbędne do prawidłowego rozwoju fizycznego, psychicznego, a także funkcjonowania organizmu.

Czytaj więcej
sportfood soki

Jak wybrać dobry sok?

Dobrze przygotowane soki mogą stanowić idealne uzupełnienie Twojej codziennej diety. To, co należy wziąć pod uwagę przy ich wyborze to oczywiście skład. Dobry sok to taki, który w swoim składzie nie zawiera wzmacniaczy smaku i konserwantów.

Czytaj więcej

Perła Rynku FMCG 2019 – MAMY MEDALE!

Miło nam poinformować, iż firma SPORTFOOD brała udział w 13. edycji ogólnopolskiego badania „Perły Rynku FMCG 2019”. Marka SPORTFOOD zajęła I miejsce w kategorii: DANIA GOTOWE! Marka SPORTFOOD Soki zajęła II miejsce w kategorii SOKI, WODY i NAPOJE.

Czytaj więcej

GO Active Show 2019 - Byliśmy tam!

Targi GO Active Show 2019

Czytaj więcej

Dzień otwarty w CityFit Reduta

W sobotę byliśmy obecni na Dniach Otwartych w CityFit w Centrum Handlowym Atrium Reduta. 

Czytaj więcej

Degustacji Kombuchy w sieci klubów ZDROFIT

W dniu wczorajszym zakończyliśmy pierwszą serię degustacji Kombuchy w klubach ZDROFIT. W II połowie maja planujemy kolejne degustacje. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Regularność posiłków jedną z podstawowych zasad zdrowego trybu życia

Ciągłe życie w biegu niestety nie ułatwia Nam możliwości racjonalnego odżywiania się. Poprzez natłok obowiązków zapominamy o tym, jak ważna jest regularność w spożywaniu posiłków.

Czytaj więcej

Nowa lokalizacja - Klub Energy - Łodź Retkinia

Nowa lokalizacja. Mamy przyjemność poszerzyć współpracę z siecią Energy o klub zlokalizowany w Łodzi

Czytaj więcej

Jak przyrządzić zbilansowany posiłek

Zbilansowany posiłek to podstawa każdej, zdrowej diety. Aby można było nazwać go 'zbilansowanym' musi zawierać odpowiednie składniki odżywcze, witaminy i minerały, a w dodatku nie zawiera produktów niezdrowych, wręcz zakazanych.

Czytaj więcej