Gwiezdny Pył

12,38 zł

Nowy produkt

Swój wyjątkowy smak sok „Gwiezdny Pył” zawdzięcza nietypowej kompozycji m.in. wody kokosowej, spiruliny... i mleczka kokosowego. Pojemność: 500 ml

Więcej informacji

Gwiezdny Pył OD SPORTFOOD

Pełna Natura, Kosmiczna nazwa

Magiczny koktajl o oryginalnym smaku, wyglądający jak napój dla jednorożca? Niech nie zmyli Cię jego kolor!

Swoją kosmiczną barwę sok GWIEZDNY PYŁ zawdzięcza spirulinie, która jest jednym z najbogatszych w substancje odżywcze superfoods. Trenujący wegetarianie docenią ją ze względu na trzykrotnie większą zawartość białka niż mięso. O ich nawodnienie zadba woda alkaiczna o wysokim pH, która neutralizuje zakwaszenie organizmu i wspomaga walkę z wolnymi rodnikami.

Detoks z kokosa

W smaku soku zdecydowanie dominuje występujący kokos. Taki skład ucieszy osoby będące na diecie odchudzającej - nasycone kwasy tłuszczowe i błonnik przyspieszają przemianę materii i dają uczucie sytości. Tak, my też kochamy sok świeżo wyciskany ze 100% naturalnych składników!


Czy wiesz, że naszych soków nie uzupełniamy konserwantami, ani nie pasteryzujemy, dlatego przechowuj je w lodówce, wstrząśnij przed otwarciem i wypij przed terminem przydatności. Soki SPORTFOOD nie tylko robione są ze świeżych, pełnowartościowych produktów, ale też cześć z nich wyciskana jest metodą cold press, czyli metodą tłoczenia na zimno. Taki sposób pozyskiwania soków pozwala zachować wszystko co w nich najlepsze!

Swój wyjątkowy smak sok „Gwiezdny Pył” zawdzięcza nietypowej kompozycji m.in. wody kokosowej, mleczka kokosowego i spiruliny. Gwiezdny Pył przywodzi na myśl Drogę Mleczną w księżycową noc! Jego kremowy kolor i aksamitną konsystencję uzyskano bez żadnych sztucznych dodatków i bez pasteryzowania.

Skład: woda kokosowa, mleczko kokosowe, woda niegazowana, spirulina. 


Naszych soków nie uzupełniamy konserwantami, ani nie pasteryzujemy, dlatego przechowuj je w lodówce, wstrząśnij przed otwarciem i wypij przed terminem przydatności. Skład zestawu

Name Ilość
Rozmiar 500ml
Gwiezdny 1

Wartości odżywcze

Opinie

2022-02-04 13:14:13

Sięgnąć gwiazd

Każdy chciały sięgnąć gwiazd! Ten sok idealnie się do tego nadaje, najlepszy z oferty, smaczny, i z unikatowy kolorem :)

2022-02-04 13:13:07

Fajny sok

Fajny sok, spirulina robi w nim swoje, orzeźwiający i smaczny

2022-02-04 13:10:25

Najlepszy

Najlepszy sok z oferty, specyficzny smak, ale mi najbardziej smakuje

2021-10-02 23:06:48

KOSMICZNY SMAK

Bardzo smaczny sok polecam soki SPORTFOOD

2020-05-08 11:54:28

najlepszy!

Najlepszy smak ever! dodatkowo ma mało kalorii! super

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Gwiezdny Pył

Gwiezdny Pył

Swój wyjątkowy smak sok „Gwiezdny Pył” zawdzięcza nietypowej kompozycji m.in. wody kokosowej, spiruliny... i mleczka kokosowego. Pojemność: 500 ml

Correct this field
Fill this field
Correct this field

Produkty polecane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: